Geri Dön

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden aşk pozu

Son olarak 'Alev Alev' adlı dizide rol alan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz yaz iş insanı Alihan Aloğlu'ndan ayrılmış, kısa süre sonra İzlandalı reklam yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri dolu dizgin devam eden aşıklardan yeni bir fotoğraf geldi.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden aşk pozu

Gerek özel hayatı gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz (26), bir süredir kendisinden 11 yaş büyük İzlandalı reklam filmi yönetmeni Thor Saevarsson ile aşk yaşıyor.

'DENİZ'İN EVİNE YERLEŞTİ'
İşleri nedeniyle İzlanda-Türkiye arasında mekik dokuyan Thor Saevarsson (37), daha önce otelde kalıyordu. Ancak geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da yeni bir projeye başlayan yönetmenin, oyuncu sevgilisinin Göktürk'teki evine yerleştiği iddia edilmişti.

AŞKA GELDİLER
Aşkları dolu dizgin devam eden çiftten Thor Saevarsson, Instagram hesabından, “Bükreş’te randevu gecesi” notuyla, Dİlan Çiçek Deniz’le olan bir fotoğrafını paylaştı.

Sevgilisinin bu hareketi karşılıksız bırakmayan genç oyuncu da o fotoğrafı kendi hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi. Takipçileri, bu paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden aşk pozu

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber