Geri Dön

Dilara Karakuş: Annem kapalı olduğu için çok tepki aldık

Miss Fashion güzeli Dilara Karakuş, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Dilara Karakuş, annesiyle ilgili gelen eleştirilerden bahsederken gözyaşlarına boğuldu.

Dilara Karakuş: Annem kapalı olduğu için çok tepki aldık

"GÜZELLİK YARIŞMALARINDA ESTETİK OLMAMALI"

"19 yaşındayım. Daha çok yolun başındayım. Estetiğe karşı değilim, saygı duyuyorum ama bence güzellik yarışmalarında estetik olmamalı. İlk 10’a girerim diyordum ama birincilik aklımdan bile geçmedi. Şevval Şahin'in ‘estetiksiz olsam da birinci olurdum’ cümlesine katılmıyorum. Ekrana taşınmayan o kadar doğal güzel kızlar var ki, bizim kat kat üstümüzde güzellikler var. O yüzden estetikli yarışmacıları ve birincilikleri hak olarak görmüyorum. Gece gündüz annem babam yanımdaydı. Benim öyle çok arkadaşım da yoktur. Hiçbir zaman çok fazla arkadaşım olmadı zaten. Olumsuz anlamda hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. Kolumdaki dövmede ‘Sadece babam ve annem’ yazıyor."

"ANNEM KONUSUNDA ELEŞTİRDİLER"

"Ebru Gündeş’i çok seviyorum. Oyuncu olarak da Kıvanç Tatlıtuğ ile Burak Özçivit. Kadın oyunculardan da Beren Saat, Serenay Sarıkaya. Annem 38 yaşında. Bana ‘Hayatın ne kadar değişirse değişsin, geldiğin yeri sakın unutma en önemlisi vicdanlı ol’ diyor. Annem kapalı diye sosyal medyada çok tepki aldık. Herkesin kendi hayatı var. 'Çok kötüsün nasıl seçildin' şeklinde bir eleştiri almadım ama annem konusunda eleştirdiler. Bunu hiç bir şekilde tolere etmeyeceğim. O benim annem. Bana baktı, büyüttü. Her zaman yanımdaydı annem baba. 'Annem çalışıyor bu yüzden gelemedi' dediğim hiçbir şey olmadı. 'Annen kapalı, nasıl izin verdi?' dediler. Benim annem kafasını kapattı, zihnini kapatmadı ki. Benim annem o yazanlardan çok daha eğitimli. Almanya doğumlu. Yabancı dili var. Ben duygusal olduğum için ağladım, umrumda olduğu için değil."

Dilara Karakuş'un annesi, '2.Sayfa' programında ise şu açıklamalarda bulundu:

"KAYBEDECEK BİR ŞEYİ YOK"

"Ben çalışıyorum. Tekstil ile uğraşıyorum. 7 yaşındaki kızım baleye gidiyor. Bir oğlum tekvando yapıyor. Bir oğlum futbol oynuyor. 5 çocuğum var. Biz kızım da nişanlı. Önemli olan eşimle benim hemfikir olmamdı. Kızıma teşekkür ediyorum bu gururu bize yaşattığı için. Dilara birinci olunca onun kadar ben de şaşırdım. Denesin, görsün. Kaybedecek bir şeyi yok diye düşündüm. Kazanamasa bile ileride anlatacak güzel anıları olur diye düşündüm. Allah bana sağlık verdikçe eşimle birlikte hep yanında olacağız. Biz 23 yıllık evliyiz. Bugüne kadar eşimle tek bir ayrı adım atmışlığımız yoktur. Bugün ilk defa eşim yanımda olmadan bir yere geldim. Dilara kendisini nerede görmek istiyorsa, orada olsun."

Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorumEski manken Ebru Şancı, oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına aldıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Ebru Şancı, sütünü yüzüne sürdüğünü söyleyerek güzel cildinin sırrını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber