Geri Dön

Dilara Öztunç kimdir, kaç yaşında? Dilara Öztunç'un eşi Umut Kızıltan kimdir?

Aşk-ı Memnu dizisinde yer alan Dilara Öztunç, gündemde konuşulan konular arasında yer alıyor. Öztunç,Aşk-ı Memnu dizisinde Selen karakterini canlandırdı. Peki Dilara Öztunç kimdir, kaç yaşında? Dilara Öztunç'un eşi Umut Kızıltan kimdir?

Dilara Öztunç kimdir, kaç yaşında? Dilara Öztunç'un eşi Umut Kızıltan kimdir?

Ekranlara damga vuran Aşk-ı Memnu tekrar bölümleri ile izleyicilerle buluşuyor. Efsane yapımlar arasında yer alan Aşk-ı Memnu dizisinde figüranlık yapan Dilara Öztunç'un yaşamı ise gündemde araştırılmaya başlandı.Peki Dilara Öztunç kimdir, kaç yaşında? Dilara Öztunç'un eşi Umut Kızıltan kimdir?

DİLARA ÖZTUNÇ KİMDİR?

Dilara Öztunç, 17 Mart 1989 tarihinde sanatçı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Maltepe Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitim gördü. Öztunç, aynı zamanda sporla da ilgilenmekte olup bir süre profesyonel voleybol oynamıştır.Miss Turkey 2008 yarışmasında üçüncü oldu. Oyunculuk kariyerine ise 2008'de Aşk-ı Memnu dizisinde konuk oyuncu olarak başladı.

Dilara Öztunç 2015'te, Gamsız Hayat isimli dizide Nurcan karakterini canlandırdı. Öztunç, 2019 yılında fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan ile nikah masasına oturdu.

Dilara Öztunç kimdir, kaç yaşında Dilara Öztunçun eşi Umut Kızıltan kimdir

 Dilara Öztunç, opera sanatçısı Can Osman Öztunç'un kızıdır

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet