Geri Dön

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi sezon finali yaptı

'Doğduğun Ev Kaderindir', 12. son bölümüyle sezon finali yaptı. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerde oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir'in sezon finali bölümünde, Mehdi ve Zeynep'in öpüşme sahnesi damga vurdu.

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi sezon finali yaptı

TV8'de ekrana gelen dizi 11 bölüm yayınlanmıştı. Corona virüs salgının ardından çekimleri iptal edilen Doğduğun Ev Kaderindir son olarak 18 Mart'ta ekrana gelmişti.

12. bölümüyle sezon finali yapan dizinin çekimleri yaz boyunca devam edecek; eylül ayında 2. sezonuyla ekrana geri dönecek. Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı ve başrollerinde Doğduğun Ev Kaderindir'in 13. yeni bölümü ise Eylül'de TV8 ekranlarında olacak.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber