Geri Dön

Doğum günü olaylı bitti!

Özge Özpirinçci, yaş gününde oyuncu arkadaşlarıyla Yeniköy’deki evinin bahçesinde eğlendi. Sesten rahatsız olan komşular ise grubu polise şikayet etti

Doğum günü olaylı bitti!

35 yaşına giren Özge Özpirinçci’nin doğum günü eğlencesi, olaylı bitti. Bebeköy’deki Momo adlı mekanda yeni yaşını kutlayan oyuncuyu sevgilisi Burak Yamantürk, arkadaşları Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ, Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Dalkılıç yalnız bırakmadı. Grup, ilerleyen saatlerde Özpirinçci ve Yamantürk’ün birlikte yaşadıkları Yeniköy’deki üç katlı müstakil eve geçti.

Oyuncular, bahçede müzik çalıp eğlenirken, yüksek sesten rahatsız olan komşular polisi arayıp şikayet etti. Olay yerine gelip, eve girmek isteyen asayiş ekiplerini, kapıda Yamantürk karşıladı. Görevlilere “İzin belgeniz olmadan giremezsiniz” diyen oyuncu, basın mensuplarına da “Evin içerisini de çek a... k...” diye küfretti. İçeri giren polis memuru, Kovid-19 kurallarına uyulduğunu söyleyerek, ceza kesmedi.

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber