Geri Dön

Doya Doya Moda kim elendi 15 Ocak? Doya Doya Moda haftanın finalinde...

Doya Doya Moda hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bugün yapılacak. Bugün yayınlanacak olan Doya Doya Moda haftanın finalinde birinci olan isim ve yarışmaya veda eden isim belli olacak.

Doya Doya Moda kim elendi 15 Ocak? Doya Doya Moda haftanın finalinde...

TV8'in heyecanla takipe edilen moda yarışması Doya Doya Moda'da haftanın final günü geldi. Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda'nın jüri koltuğunda Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez yer alıyor. Kemal Doğulu'nun ayrılmasının ardından her gün konuk jüri ağırlayan Doya Doya Moda'da bugünkü konuk jüri Özlem Kaymaz.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda haftanın finali ile ekrana geliyor. Birinci olan isim ve elenen isim bugün belli olacak. Yarışmacılara erkek yarışmacılar da eşlik ediyor. Bugünkü konsept ise Maskeli Balo.

Elenen isim ve birinci olan isim program sonunda belli olacak.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet