Geri Dön

Doya Doya Moda kim elendi 31 Temmuz 2020? Doya Doya Moda'da büyük sürpriz

Doya Doya Moda yarışması hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda'da bugün haftanın finali yapıldı. Bayramın ilk gününe denk gelen Doya Doya Moda haftanın finalinde yarışmaya kimin veda ettiği belli oldu. Doya Doya Moda haftanın finalinde herkesi şaşırtan bir olay yaşandı.

Doya Doya Moda kim elendi 31 Temmuz 2020? Doya Doya Moda'da büyük sürpriz

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışmalarından Doya Doya Moda'da haftanın final günü geldi. Cuma günleri yapılan haftanın finalinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Bu hafta finalde neler yaşandı? Yarışmaya kim veda etti.

DOYA DOYA MODA HAFTANIN KAZANANI KİM OLDU?

86 puanla haftanın birincisi olan isim Rümeysa Buyuran oldu.

DOYA DOYA MODA HAFTANIN FİNALİNDE KİM ELENDİ?

31 Temmuz haftanın finalinde herkesi şaşırtacak bir olay yaşandı. Kemal Doğulu yarışmacılardan ikisine birden veda edileceğini açıkladı. Sabiha ve Rabia aynı puanı alan isimler oldu.Doya Doya Moda'da haftanın finalinde Kemal Doğulu yaptığı açıklama ile en düşük puan alan iki yarışmacının yarışmaya veda edeceğini açıkladı. Yarışmacılar büyük şok yaşarken Kemal Doğulu tarafından yapılan bir diğer açıklamada bayram olması nedeniyle bu hafta eleme olmayacağı ve haftanın en düşük puanını alan iki isminde yarışmaya veda etmediğini açıkladı. 

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber