Cadde 'Senden Önce' nin sauna sahnesi çok konuşuldu! 'Aşk bize göre değil minik kelebeğim'

'Senden Önce' nin sauna sahnesi çok konuşuldu! 'Aşk bize göre değil minik kelebeğim'

19.02.2024 - 09:17 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin; entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran yeni dizisi 'Senden Önce', daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Yarın akşam saat 20.00'de ikinci bölümüyle izleyici ile buluşacak olan dizinin sauna sahnesi, sosyal medyada çok konuşuldu.

Kanal D'nin yeni dizisi 'Senden Önce', 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başladı. D Media imzalı dizinin ilk bölümü, büyük ses getirdi. Bölümün sonlarına doğru heyecanın yükseldiği ve izleyenlerin şok üstüne şok yaşadığı sauna sahnesi ise hafta boyunca sosyal medyada ve çeşitli platformlarda çok tartışıldı. Sauna sahnesinde, Merve ve Sahra'nın önceden planladıkları bir oyun ile Hakan'ı nasıl tuzağa düşürdükleri gözler önüne serildi.

Haberin Devamı

'SENDEN ÖNCE' İLK BÖLÜM

Zengin bir adamı paylaşamayan iki kadının odağında ilerleyen 'Senden Önce'de sanılanın aksine Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdığı karakterlerin birer suçlu olduğu ortaya çıktı. İki kadının, Alp Navruz'un hayat verdiği iş insanına tuzak kurdukları anlaşıldı.

Senden Önce nin sauna sahnesi çok konuşuldu Aşk bize göre değil minik kelebeğim

DOLANDIRICILIK MI, CİNAYET Mİ?

Diziyi sosyal medya platformlarında yorumlayanlar, tüm düğümlerin çözüleceği adresin 'sauna' olduğuna dikkat çekerken; bu iki ismin aslında dolandırıcı olduğu iddia etti. Sahra'nın Merve'ye söylediği, "Artık oyun bitti" ve "Aşk bize göre değil minik kelebeğim" sözleri ise diziye dair heyecanı ikiye katladı.

Senden Önce nin sauna sahnesi çok konuşuldu Aşk bize göre değil minik kelebeğim

Yine Sahra'nın, “Her şeyi planladık. Tek tek konuştuk. Sen de kabul ettin. Bu şekilde anlaşmamıştık" diye Merve'ye yüklenmesi izleyenlerde soğuk duş etkisi yaptı. Diziyi yorumlayan sosyal medya kullanıcıları, Merve ve Sahra'nın aslında dolandırıcı olduğunu ve ağına düşürdükleri iş adamlarının mal varlıklarına çöken bir suç şebekesi olduğunu iddia etti.

Haberin Devamı

Senden Önce nin sauna sahnesi çok konuşuldu Aşk bize göre değil minik kelebeğim

SAHRA MERVE'YE SAVAŞ AÇTI

'Senden Önce'nin ikinci bölümünden yeni bir tanıtım da yayınlandı. Merve ve Sahra arasındaki hesaplaşmanın üst seviyelere ulaştığı tanıtımlarda, Sahra'nın 'emlakçı' olarak Hakan'ın kardeşi Kaan'ın da hayatına girmesi üzerine iki kadının arasındaki savaşı başlattı. Sahra'nın, "Kimiz biz? Kaç adamla evlenip boşandık; para uğruna" sözleri ise iki kadının cinayete uzanan hırslarını da gözler önüne serdi.

Senden Önce nin sauna sahnesi çok konuşuldu Aşk bize göre değil minik kelebeğim

'Senden Önce'nin başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya paylaşıyor. İddialı dizinin oyuncu kadrosunda ise Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Timur Ölkebaş, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Mina Ünsür, Elif Baysal, Ahmet Fuat Onan gibi isimler yer alıyor. Yapımcılığını D Media'nın üstlendiği, senaryosunu Başak Angigün kaleme aldığı Senden Önce'nin yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturuyor.

 

Senden Önce nin sauna sahnesi çok konuşuldu Aşk bize göre değil minik kelebeğim

'Senden Önce', salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de...