Geri Dön

Dünyaca ünlü yönetmen Bobby Roth, İstanbul'da

'Lost', 'Prison Break' ve 'Criminal Minds' gibi dünya çapında projelere imza atan ABD'li yönetmen Bobby Roth, Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni için İstanbul’a geldi. Son olarak Marvel’ın 'Agents of SHIELD' dizisini çeken Roth, yakında çekimleri başlayacak olan iddialı yapımın yönetmen koltuğuna oturdu.

Dünyaca ünlü yönetmen Bobby Roth, İstanbul'da

Yapımcılar Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş'la İstanbul'da yemekte bir araya gelen Bobby Roth, daha önce de geldiği İstanbul’a hayran olduğunu ama kendisini bu topraklara âşık eden asıl özelliklerin sıcakkanlı insanları ve geniş kültür mozaiği olduğunu söyledi.

"BU PROJE İÇİN TÜM TEKLİFLERİ GER ÇEVİRDİM"
Proje için senaryoyu ilk okuduğu andan itibaren çok heyecanlandığını söyleyen Roth, "Projeye son bir yılda önüme gelen 12 film ve yedi dizi projesi arasından karar verdim. Yapılmış işlerden hem çok farklı hem de derinliği, söyleyeceği sözü ve felsefesi olan zeki bir senaryo. Uzun zaman sonra beni bu kadar heyecanlandıran bir projenin içinde olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Proje kapsamında hazırlık aşaması için Türkiye'ye gelen Bobby Roth, mekan seçimleri için İstanbul, Bodrum, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Kapadokya’yı da dolaşacak.

Dünyaca ünlü yönetmen Bobby Roth, İstanbulda

T-WORLD EVRENİ
Mitolojisi ve arka planı bin 200 yıllık bir zaman dilimine yayılan T-World Evreni’nin süper kahramanları; çevre sorunları, savaşlar, salgın hastalıklar gibi felaketlerle bir yıkıma doğu giden dünyada, daha iyi bir gelecek inşa etmek için mücadele edecekler.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber