Geri Dön

Durgun Burak Deniz!

'Şahmeran' dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolde buluşan Burak Deniz, önceki gece Beyoğlu'nda görüntülendi. Telefon görüşmesi yapan oyuncu, gazetecilerin sorularına yanıt vermemeyi tercih etti.

Durgun Burak Deniz!

Geçtiğimiz aylarda manken Didem Soydan ile yollarını ayıran oyuncu Burak Deniz'in adı, önceki haftalarda Şahika Ercümen ile anılmıştı. Kuruçeşme'de 31'inci yaş gününü kutlayan Deniz, yanında sevgilisi olduğu iddia edilen Şahika Ercümen ve menajeri ile görüntülenmişti.

KAMERALARI GÖRÜNCE PANİKLEDİ
Oyuncu, mekan çıkışı kameraları karşısında görünce kısa süreliğine panik yaşarken, Ercümen kameraları fark edince hızlı adımlarla uzaklaşmaya çalışmıştı.

Sadece arkadaş olduklarını söyleyen Burak Deniz, kız arkadaşının çantasını neden taşıdığını soran muhabirlere, “Benim desem inanmayacaksınız zaten. Evet arkadaşımın çantasını taşıyorum” yanıtını vermiş; ünlü oyuncuyu görenler, “Çantacı Burak” yorumunu yapmıştı.

Durgun Burak Deniz

BEYOĞLU'NDA GÖRÜNTÜLENDİ
Ünlü oyuncu, bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz gece Beyoğlu'nda bir apartmana girerken objektiflere takıldı. Telefon ile konuşan oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan "İyi geceler" diyerek, binaya girdi.

Durgun Burak Deniz

"GERİ KAFALI MIYIZ?"
Öte yandan Burak Deniz, Soydan ile ayrılığının ardından kameralara yansımış, "Didem Soydan'la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?" sorusuna, "Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yaparak, ünlü mankenle ayrılık sebebiyle alakalı sessiz kalmayı tercih etmişti.

"YOK ÖYLE BİR ŞEY"
Oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, "Yok öyle bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar" cevabını vermişti. "Siz kendinize yakıştıramadınız mı?" sorusuna tebessüm eden oyuncu, "Teşekkür ederim" demekle yetinmişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber