Geri Dön

Duygu dolu anma

2009’da bir uçak kazasında yaşamını yitiren, dünyaca ünlü arp sanatçısı Ceren Necipoğlu, doğum gününde özel bir konserle anıldı.

Duygu dolu anma

2009’da bir uçak kazasında yaşamını yitiren, dünyaca ünlü arp sanatçısı Ceren Necipoğlu, doğum gününde özel bir konserle anıldı. Bu yıl ilk kez düzenlenen Ceren Necipoğlu İstanbul Uluslararası Arp Festivali kapsamında Pera Müzesi’ndeki etkinlik; ablası ve festival komitesi başkanı A. İmre Tüylü ile Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür Sanat İşletmeleri Genel Müdürü Özalp Birol’un konuşmasıyla başladı. Organizasyonda, sanatçının öğrencileri ve yeğeninin yanı sıra, 2019 St. Petersburg ile Szeged Arp Yarışmalarının birincisi Tatiana Repnikova sahne aldı.

Duygu dolu anma

 

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet