Geri Dön

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? Duygu Özaslan biyografisi

Youtube üzerinden çektiği makyaj videoları ile adından söz ettiren geçtiğimiz yaz ayında aldığı kilolar ile dikkatleri üzerine çeken Duygu Özaslan'ın Photoshop yaparak paylaştığı karelerin yanı sıra aynı gün içerisinde magazinciler tarafından çekilen kareler arasında farklılıklar olması eleştirilerin odağında yer almasına neden olmuştu. Son olarak yaptığı paylaşımla dikkat çeken Duygu Özaslan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? Duygu Özaslan biyografisi

Çektiği makyaj videoları ile adından söz ettiren Duygu Özaslan sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan isimler arasında yer alıyor. Youtube üzerinden çektiği makyaj videoları ile ünlenen Duygu Özaslan geçtiğimiz yaz ayı içerisinde aldığı kilolar ile adından söz ettirmiş ters ışık maduru olduğunu açıklamıştı. Yaptığı son paylaşım ile yeniden adından söz ettiren Duygu Özaslan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik kazandıktan sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını ''itsmeduygu'' olarak açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak çift ilişkilerini noktalayan çift zaman zaman köpekleri için bir araya geliyor.

Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı:

İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye... “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum.
İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz...

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında Duygu Özaslan biyografisi

Magazin Haberleri Bülteni (16 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi Değil Hemen Keşfet