Geri Dön

Duygu Özaslan: Şimdi olsa Youtube'a girmezdim!

Oyuncu Ümit Erdim ve influencer Duygu Özaslan, GAİN'de yayınlanan 'Dayı Şov'a konuk oldu. Özaslan, bugün olsa Youtube’a girmeyeceğini, bu iş için artık çok geç olduğunu söyledi. Pilotluk eğitimi alan Erdim ise "Sektördeki adamcılık beni bitirdi” sözleriyle ilgili konuştu.

Duygu Özaslan: Şimdi olsa Youtube'a girmezdim!

Ümit Erdim, “Oyunculuğu denedin, olmadı. Sunuculuk yaptın, olmadı. Youtube’da bir şey yaptın, o da olmadı. En son pilot oldun” yorumu üzerine, "Gelirsin bir tur atarız uçakla" yanıtını verdi.

"ARTIK ÇOK GEÇ"
Duygu Özaslan, kendisi için 'gündem yaratıyor' denmesiyle ilgili, "Maalesef" açıklamasını yaptı ve bu durumu sevmediğini söyledi.

Youtube’a bugün girseydi ne yapacağına dair soruyu ise Özaslan, “Şimdi olsa girmezdim. Bence çok geç artık. Benim yaptığım iş için çok geç” şeklinde cevapladı.

"ADAMCILIK BİZDE DE VAR"
“Sektördeki adamcılık beni bitirdi” sözleriyle ilgili yorum yapan oyuncu Ümit Erdim, “Her yerde olduğu gibi bizde de var. Yeni bilgi değil” ifadelerini kullandı.

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber