Geri Dön

Duygu Özaslan yaşı ve kilosu kaç? Duygu Özaslan boyu ne kadar, kimdir?

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Duygu Özaslan hakkında meraklı arayış başladı. Sosyal medya hesabında sık sık shoplu fotoğraf paylaştı iddiasıyla gündeme gelen Duygu Özaslan'ın yaşı ve kilosu kaç? Duygu Özaslan'ın boyu ne kadar? Bu tarz soruların cevapları arandığı için Duygu Özaslan kimdir sorusuna haberimizin içeriğinden diretk yanıt bulabilirsiniz. İşte Duygu Özaslan biyografisi...

Duygu Özaslan yaşı ve kilosu kaç? Duygu Özaslan boyu ne kadar, kimdir?

Youtube'da 1,45 Milyon, Instagram'da 1,8 Milyon, Twitter'da ise 155 bin takipçisi bulunan Duygu Özaslan kimdir? Duygu ÖZaslan'ın paylaştığı fotoğraflar sonrasında yaşı ve kilosu merak edildi. Aynı zamanda boyunun da kaç olduğunu öğrenmek isteyenler arayışa koyuldu. Peki Duygu Özaslan yaşı ve kilosu kaç? Duygu Özaslan boyu ne kadar, kimdir?

DUYGU ÖZASLAN YAŞI, KİLOSU, BOYU KAÇ?

Duygu Özaslan 1991 doğumlu, 29 yaşında. Duygu Özaslan'ın kilosu 48, boyu ise 1.66 olarak bilinmektedir.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik kazandıktan sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını ''itsmeduygu'' olarak açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak çift ilişkilerini noktalayan çift zaman zaman köpekleri için bir araya geliyor.

Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı:

İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye... “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum.
İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz...

 

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber