Geri Dön

Ebru Gündeş çalışanlarının ayakkabılarını kendisi alıyor

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu, tv8'de yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasının yeni sezonunda jüri üyeleri arasında yer alan Ebru Gündeş'in ev içinde radikal kuralları var.

Ebru Gündeş çalışanlarının ayakkabılarını kendisi alıyor

Ebru Gündeş, ilk sahne deneyimini Emel Sayın'a vokal yaparak yaşadı. 1993 yılında ilk albümü 'Tanrı Misafiri’ni piyasaya çıkaran sanatçı, 90’lı yıllarda Emel Sayın’ın vokalistliğini yaptı. O yıllarda Emel Sayın, çok sevdiği Gündeş’e 'Sincabım' diye sesleniyormuş.

AYAKKABI NUMARALARINI İSTİYOR
Hürriyet gazetesinden Behlül Aydın'ın haberine göre; ünlü şarkıcı, ev içinde terlikle dolaşılmasına kesinlikle karşı. Gündeş, evinde çalışan temizlikçi, aşçı gibi görevlilerin önceden ayakkabı numaralarını bağlı bulundukları şirketlerden talep ediyor. Yıllardır böyle bir uygulama yapan sanatçı, çalışanlarına bir spor markasının ayakkabılarını alarak o ayakkabılar ile çalışmalarını istiyor.

Öte yandan Kanlıca’da oturan 47 yaşındaki şarkıcı, o bölgede görevli olan belediyenin temizlik çalışanlarına haftada bir kahvaltı veriyor.  

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber