CaddeEbru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı! 'Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur'

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı! 'Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur'

08.09.2023 - 09:41 | Son Güncellenme:

Ünlüler dünyasından sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Ebru Gündeş, son paylaşımıyla da adından söz ettirmeyi başardı. Çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan ünlü şarkıcıya binlerce beğeni ve çok sayıda yorum geldi.

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur

'Tanrı Misafiri' adlı ilk albümünü 1993'te müzikseverlerle buluşturan; 'Tatlı Bela', 'Sen Allah'ın Bir Lütfusun', 'Dön Ne Olur', 'Kaçak' ve 'Araftayım' gibi birçok hit parçaya imza atan Ebru Gündeş, takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

Haberin Devamı

48 yaşındaki sanatçı, 'tbt' etiketi ve "Hiç değişmediğim doğrudur 2" notunu düştüğü çocukluk fotoğrafı ile yaklaşık 80 bin beğeni aldı.

"GÜZELLİĞİN ASLA DEĞİŞMEYECEK"

Takipçilerinden Gündeş'e; "Bakışlar bile aynı", "Değişmeyen güzelliğin ve kalbin", "Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur", "Kaşlar, burun aynı", "Güzelliğin asla değişmeyecek", "Hep bebek gibi kaldığın doğrdudur" ve "Hiç değişme, hep böyle kal" şeklinde yorumlar geldi.

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur

"HİÇ DEĞİŞMEDİĞİM DOĞRUDUR"

Başarılı şarkıcı, 7.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından 24 Ağustos tarihinde de "Hiç değişmediğim doğrudur" mesajı ile 'tbt' paylaşımı yapmıştı.

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur