Geri Dön

Paul Walker ile aşk yaşadı mı? Ebru Keskin'den açıklama

'Hızlı ve Öfkeli'nin Brian O'ConnerPaul Walker, 2013 yılında arkadaşının kullandığı aracın aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybedip bir ağaca çarpması sonucunda arkadaşıyla beraber yaşamını yitirmişti. Şarkıcı Ebru Keskin, vefat haberi sinema dünyasını yasa boğan ABD'li aktör ile sosyal medyada paylaştığı ve çok konuşulan fotoğraf hakkında açıklama yaptı.

Paul Walker ile aşk yaşadı mı? Ebru Keskin'den açıklama

Babası Artvinli, annesi Gürcistan asıllı olan, Almanya Geislingen’da dünyaya gelen ve müzik kariyerine 2006 yılında başlayan Ebru Keskin, önceki gün Nişantaşı City's çıkışı yeni imajıyla objektiflere yansıdı. Geçici olarak pembe peruk taktığını ve saçlarını da pembeye boyatmaya hazırlandığını söyleyen şarkıcı, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Paul Walker ile aşk yaşadı mı Ebru Keskinden açıklama

"ÖLÜMÜ BENİ ÇOK SARSTI"

Ebru Keskin, 'Hızlı ve Öfkeli' (Fast and Furious) serisiyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan ve 30 Kasım 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden dünyaca ünlü oyuncu Paul Walker ile olan arkadaşlığı hakkında konuştu.

Keskin, 44 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yer alan Paul Walker ile olan fotoğrafını gösteren muhabirlerin, "Paul Walker aşk yaşadınız mı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

İlişkimiz yoktu. Uzun süre çok yakın arkadaş kaldık. Ben oyunculuk eğitimi de aldım. Amerika'da çok fazla filmde, birçok sette çalışmıştım. 'Hızlı ve Öfkeli' filminin setinde tanıştık. Çok iyi arkadaş olduk. Birlikte yemeğe çıktık. Bowling oynadık. Çok iyi bir insandı. Aramızda arkadaşlıktan fazla bir şey yoktu. İnsanlar bana 'Başın sağ olsun' diye mesaj atınca, acı haberi öğrendim. O kadar mesaj geldi ki ailemden birisi öldü sandım. Çok üzüldüm, mütevazi birisiydi. Küçük bir spor arabam vardı, onu gezdirdim. 'Arabam çok küçük' diye düşünürdüm ama o hiç takılmazdı. Daha sonra 'Keşke daha pahalı satsaydım' dedim. Sonuçta içine Paul Walker oturmuş.

"DIŞARI ÇIKMAMIZ İÇİN BENİ KANDIRIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Kasım 2016'da sosyal medyada ABD'li aktör ile fotoğrafını yayınlayan 35 yaşıdnaki şarkıcı, "Huzur içinde uyu Paul Walker. Keşke daha çok fotoğraf çekebilseydik ama bu kadar çabuk gideceğini kim bilebilirdi? O gün dışarı çıkmamız için beni kandırdığın için teşekkürler. Bu masada saatlerce sohbet edildi ve paylaşılan diğer harika anılar bana ne kadar mütevazı, samimi, eğlenceli bir arkadaş ve baba olduğunu gösterdi. Keşke eski otomobilimi senin kullandığını bilselerdi" mesajını yazmıştı.

Paul Walker ile aşk yaşadı mı Ebru Keskinden açıklama

"KENDİN OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER"

12 Eylül 2021'de Paul Walker'ın doğum gününü de Instagram hesabından kutlayan Keskin, yaşasaydı 48'inci yaşını kutlayacak oyuncu ile fotoğrafını yayınlamış, "İyi ki doğdun. Kendin olduğun için teşekkürler" notunu düşmüştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber