Geri Dön

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını son yolculuğuna uğurladı

Ünlü manken ve sunucu Ebru Şallı, babasının cenazesinde gözyaşlarına boğuldu. Kanser tedavisi gören Şükrü Şallı, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Güvercinlik Sudi Özkan Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını son yolculuğuna uğurladı

Ebru Şallı'nın uzun süredir Akciğer kanseri ile mücadele eden 64 yaşındaki babası Şükrü Şallı, dün gece evinden uyurken bir anda fenalaşarak uykusunda vefat etti.

Ölüm haberiyle sarsılan Ebru Şallı, ilk uçakla Bodrum'a giderek babasını son yolculuğuna uğurladı. Şükrü Şallı, Güvercinlik Mahallesinde bulunan Sudi Özkan Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Mumcular'daki Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

Ebru Şallı gözyaşları içerisinde babasını son yolculuğuna uğurladı

"HER GÜN KONUŞURDUK BABAMLA"
Babasının tabutuna dokunan Şallı, gözyaşlarını tutamadı. Şallı, babasının kanser hastası olduğunu ifade ederek, "Akciğer kanseriydi maalesef, dün akşam evde uyurken melek gibi bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. Ben o yüzden yazları hep buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam birlikte yaşıyorlardı. Allah herkese böyle bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Gerçekten çok iyi bir insandı babam, uyurken olması açıkçası mutlu etti beni. Hep dua ediyordum, olursa öyle olsun diye. Sıralı ölüm gerçekten önemli bir şey. Allah sıralı ölüm versin. Bir gün önce konuşmuştuk, her gün konuşurduk babamla" dedi.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber