Cadde Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı!

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı!

22.07.2022 - 08:15 | Son Güncellenme:

Kasım 2021'de Bebek'te düzenlenen partiye katılan Ece Sükan ve Yasemin Allen’in gecesi olaylı bitmişti. Allen’in arkadaşları, “Bizi çekmeyin, istemiyoruz” diyerek, kameraları itmeye çalışmıştı. Aracıyla mekandan ayrılan Sükan ise Etiler’de polis kontrolüne takılmış, alkolmetreyi üflemek istemeyince ehliyetine iki yıl el konulmuş ve para cezası kesilmişti. Ünlü oyuncu ve stilist, önceki gün direksiyon koltuğuna geçerken, kendisini uyaran basın mensuplarına tepki gösterdi.

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Ece Sükan, geçtiğimiz aylarda katıldığı partiden sonra aracına binerek mekandan ayılmış, Etiler'de polis kontrolüne takılmıştı. Alkollü olduğu görülen tasarımcı, gazetecileri fark edince, alkolmetre cihazına üflememek için direnmişti. Polislerin ısrarıan rağmen bu konuda ısrar edince ehliyetine el konulmuştu.

Haberin Devamı

Ece Sükan, daha önce de alkollü araç kullanması nedeniyle ehliyetini kaptırmıştı. İki kere aynı ihlali yapan ünlü oyuncunun, ehliyetine iki sene el konulmuş ve para cezası verilmişti. Sükan, olaylı gecenin sonunda yakın bir arkadaşını arayarak, vale çağırdıktan sonra evinin yolunu tutmuştu.

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı

EHLİYETSİZ DİREKSİYONA GEÇTİ!

Sükan, geçtiğimiz günlerde Bebek’te objektiflere yansıdı. Valeden aracını isteyen 45 yaşındaki eski manken, direksiyon koltuğuna geçtiği an karşısında basın mensuplarını görünce şaşkına döndü. Ehliyetsiz araç kullanmaya çalışan Sükan, hızlı bir şekilde valeyi çağırıp, araçtan indi.

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı

"SİZ ÇOK AKILLISINIZ GALİBA"

Muhabirlerin "Ehliyetinize el konulmuştu. Şimdi de bizi görmeseydiniz aracı sürecektiniz. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna, "Hastayım, konuşmayacağım" yanıtını verdi. Soruyu tekrarlayan muhabirlere aşırı sinirlenen tasarımcı, "Siz çok akıllısınız galiba" diyerek, bağırmaya başladı.

Haberin Devamı

Kameralarla karşılaşınca yüzü asılan Ece Sükan, daha sonra otomobilin yan koltuğuna oturdu. Ünlü ismin çağırdığı vale ise direksiyon başına geçip, Sükan'ı istediği yere bıraktı.

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı

"GÖRMESEYDİNİZ DAHA İYİYDİ"

Ece Sükan, geçtiğimiz nisan ayında gizemli sevgilisiyle görüntülenmişti. Etiler'in arka sokaklarında kol kola dolaşan ikili, görüntülendiklerini fark edince paniklemişti. Sevgilisinin kolundan çıkıp, uzaklaşmaya çalışan Sükan'ın panik anları kameralara böyle yansımıştı.

Ece Sükan ehliyetsiz araç kullanmaya çalıştı

Eski manken, kendisine yöneltilen "Yeni sevgiliniz mi?" ve "İlişkiniz ne zaman başladı?" sorularını, "Boş verin. Görmeseydiniz daha iyiydi" şeklinde cevaplamıştı. Tarzı dikkat çeken Sükan, daha sonra tekrar sevgilisinin koluna girerek gözlerden kaybolmuştu.