Geri Dön

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendi

Kanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

Kızının katilinin bulunması için 21 yıldır uğraşan Gülnur Hanım, Ece Üner'e canlı yayında o günü anlattı. Duygusal anların yaşandığı programda Cimer'e ihbarda bulunan Volkan isimli tanığın ifadesi konuşuldu. İhbarcı ifadesinde, Yusuf isimli bir şahsın kendisine bıçak getirdiğini, bıçağı saklamasını istediğini ve kendisini de tehdit ettiğini söylemişti.

Ece Üner, programda cinayet dosyasının yeniden açılabileceğini söyledi. Çağla Tuğaltay'ın annesi Gülnur Hanım adı geçen ihbarcıya ve katil zanlısına seslendi.

Uzman psikiyatrist Prof. Dr. Tanju Sürmeli ve Av. Hüseyin İnan İzmirlioğlu’nun da danışman olarak yer aldığı 'Ece Üner İle Susma', hafta içi her gün saat 15.45’te canlı yayınla Kanal D’de.

 

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber