Geri Dön

'Ece Üner ile Susma'da duygusal anlar

Kanal D ekranında, sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma' programında duygusal anlar yaşandı.

'Ece Üner ile Susma'da duygusal anlar

'Ece Üner İle Susma’ya katılan 55 yaşındaki Fatma Akın, altı yıl birlikte olduğu ve evlenme planları kurduğu Eray tarafından altı milyon TL dolandırıldığını iddia ederek programa başvurmuştu. Hakkında dolandırıcılık suçundan arama kararı bulunan Eray’ın başka mağdurları da ortaya çıkmıştı.

Program ekibi, Eray yüzünden ailesiyle arasının açıldığını söyleyen Fatma Akın’a büyük bir sürpriz yaptı. Akın, dört yıldır görüşmediği ablası Emine’yi stüdyoda karşısında görünce gözyaşlarına boğuldu.

ECE ÜNER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
İki kardeşin duygusal kavuşması herkesi hüzünlendirdi. Deneyimli haberci Ece Üner de bu duygusal anlar karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Uzman psikiyatrist Prof. Dr. Tanju Sürmeli ve Av. Mustafa Tırtır’ın da danışman olarak yer aldığı 'Ece Üner ile Susma', hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Kanal D’de.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber