Geri Dön

Ece Yaşar, 'Çukur' dizisine veda etti

Pazartesi akşamları Show TV'de izleyici karşısına çıkan 'Çukur'da yaprak dökümü devam ediyor. Büyük finale haftalar kalan yapıma, Kubilay Aka'nın ardından bir oyuncusu daha veda etti. 'Karaca' karakterine hayat veren Ece Yaşar, son bölümünde senaryo gereği ölerek, diziden ayrıldı.

Ece Yaşar, 'Çukur' dizisine veda etti

Bşarollerini Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin paylaştığı 'Çukur' dizisinin finali için geri sayım başladı. Geçtiğimiz hafta 'Celasun' karakterine hayat veren Kubilay Aka'nın ardından bu hafta bir isim daha 'Çukur'a veda etti.

Dün akşam 124'üncü bölümüyle ekranlara gelen 'Çukur'da; Karaca mahalleden ayrıldığını düşündüğü Celasun'un amca tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Celasun'un gömüldüğü yeri bulan Karaca gözyaşlarına boğuldu. İntikam almak için amca Cumali Koçovalı'yı takip eden Karaca, onun Kulkan ile buluştuğunu gördü. Cumali'yi her şeyi Vatolu'ya anlatacağını söyleyerek tehdit eden Karaca, elindeki silahı düşürdü. Karaca'yı yere yatıran amca Koçovalı, onu elleriyle boğarak öldürdü. Böylece Ece Yaşar da diziden ayrıldı.

ARAS'TAN VEDA PAYLAŞIMI
'Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli, dizi setinde Ece Yaşar'la çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, "Canım benim çok güzel olsun her şey" notunu düştü.

Ece Yaşar, Çukur dizisine veda etti
"HOŞÇA KAL SELİM'İN KIZI"

Karaca'nın ölümünün ardından ise 'Çukur'un resmi sosyal medya hesabından Ece Yaşar'a veda paylaşımı yapıldı. Paylaşımda "Çok şey yaşadın, çok şey kaybettin ama her zaman kim olduğunu hatırladın. Hoşça kal Selim’in kızı. Hoşça kal Karaca. Teşekkürler Ece Yaşar" ifadeleri kullanıldı.

Ece Yaşar, Çukur dizisine veda etti

Magazin Haberleri Bülteni (13 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet