Geri Dön

Eda Taşpınar ve sevgilisi yüzlerini gizledi!

Oyuncu Çağrı Atakan'a ilişkisi dört ay süren Eda Taşpınar, yaklaşık 600 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından iddialı fotoğraflarını yayınladığı sevgilisiyle Bebek'teydi. 7 Nisan'da dudak dudağa poz ile aşkını ilan eden sosyetik ikoncan, özel şoförlü aracında magazin basınına görüntü vermemek için ilginç bir yönteme başvurdu.

Eda Taşpınar ve sevgilisi yüzlerini gizledi!

Yazın en çok konuşulan ünlülerinden olan Eda Taşpınar, geçtiğimiz aylarda Bebek'te bir mekana gitmişti. Sosyetik güzelin adını sır gibi sakladığı ve sürekli "Arkadaşım" dediği gizemli kişi de kendisine eşlik etmişti. Dışarıda basın mensuplarının beklediğini öğrenen Taşpınar, çareyi mekandan koşarak çıkmakta bulmuştu. Erkek arkadaşı ise olanları şaşkınlıkla izlemiş, daha sonra sosyetik güzelin özel şoförlü aracına geçmişti.

"TÜRKİYE'Yİ GEZDİRİYORUM"

Eda Taşpınar, öncesinde de yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen gizemli kişi ile objektiflere takılmıştı. Bebek Otel'den çıktığı sırada gazetecileri fark eden Taşpınar, beyefendiye durumu kısaca anlattıktan sonra ters yöne yönelmişti. "Yanınızdaki beyefendi kim?' sorusuna ise "Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir ilişki durumu yok” şeklinde yanıt verse de 100 metre ileride aynı kişi ile yeniden bir araya gelmişti.

Eda Taşpınar ve sevgilisi yüzlerini gizledi

"ARKADAŞIM OLUR KENDİSİ"

Taşpınar, sevgilisiyle Rumelihisarı'nda yürüyüş yaparken de basın kaçamamıştı. Sabah sporu yaptığını belirten sosyetik güzel, erkek arkadaşının sorulması üzerine, "Arkadaşım olur kendisi" açıklamasını yaparak, hızla oradan uzaklaşmıştı.

AŞKINI BÖYLE İLAN ETTİ

Eda Taşpınar, birlikte sık sık görüntülenmelerinin ardından gizemli erkek arkadaşıyla dudak dudağa objektif karşısına geçmişti. İkilinin Instagram gönderisi, kısa sürede binlerce beğeni almıştı. "Anahtarlarımıza uyan kilitleri ve kilitlerimize uyan anahtarları olan bir kişi" mesajını yazan Taşpınar'ın paylaşımını yorumlara kapatması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Eda Taşpınar ve sevgilisi yüzlerini gizledi

ANLAMSIZ PANİK!

Tatilleri bitmek bilmeyen, bronz tenden hiç vazgeçmeyen ve son dönemde sevgilisiyle sosyal medyada paylaştığı iddialı pozlarla adından sıkça söz ettiren sosyetik ikoncan, önceki gece sevgilisiyle Bebek'teydi.

Eda Taşpınar ve sevgilisi yüzlerini gizledi

Özel şoförlü aracında görüntü vermemek için başını arkaya çeviren Taşpınar'ın sevgilisi de arka koltukta yüzünü gizledi. Günlerdir verdiği pozlarla çok konuşulan sevgililerin bu kez yüzlerini saklama hareketine anlam verilemedi.

ESKİ SEVGİLİDEN AÇIKLAMA

Eda Taşpınar ile sakatlığı nedeniyle veda etmek zorunda kaldığı 'Survivor 2021' yarışmasına gitmeden önce dört ay boyunca aşk yaşayan oyuncu Çağrı Atakan, fikir anlaşmazlığı yüzünden ayrıldıklarını söylediği sosyetik güzelin yeni ilişkisi hakkında konuşmuştu.

Paylaştığı pozları görmedim. Allah mesut etsin. Eda çok iyi bir insan. Mutluluğu sonuna kadar hak ediyor. Ne diyebilirim ki, inşallah mutlu olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber