Geri Dön

EDHO yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm bu akşam var mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri için geri sayım sürüyor. ATV'de yayınlanan EDHO'nun 7. sezonu için tarih henüz netleşmedi. Geçen yıl yeni bölümleri Ekim ayında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yen bölümleri için gözler fragmanda.

EDHO yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm bu akşam var mı?

EDHO ne zaman başlıyor? ATV ekranında Salı akşamları ekrana gelen sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

199. bölümü ile sezon finali yapan EDHO'nun sezon finalinde Hızır Reis ailenin yeni reisinin İlyas olacağını söylemişti. ATV  yayın akışında dizinin yeni bölümü henüz yer almıyor. 7. sezon için tarih hala netleşmiş değil.

 

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber