Geri Dön

EDHO ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi...

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 199. bölüm ile sezonu kapatmıştı. Sezon finali yapan dizi EDHO'nun yeni bölümleri ne zaman başlayacak heyecanla bekleniyor. EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor?

EDHO ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi...

ATV ekranlarında yeni bölümleri ile dizi severlerin beğenisini toplayan EDHO, 199. bölümde sezon finali yapmıştı. Oktay Kaynarca'nın başrolde yer aldığı dizi, eylül ayının gelmesiyle yeniden gündeme geldi. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi hakkında... 

EDHO YENİ SEZON NE ZAMAN?

Aksiyon ve gerilimin hat safhadayken sezon finali yapan EDHO'nun yeni bölümlerinin başlayacağı tarih hakkında henüz bir açıklama gelmedi ancak eylül ayının ikinci haftasında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

 

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber