Geri Dön

EDHO bu hafta neden yok, ne zaman yayınlanacak? Eşkıya 200. yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor. Bu hafta salı günü kaldığı yerden devam etmesi beklenen dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. İzleyici, 'EDHO neden yayınlanmadı?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

EDHO bu hafta neden yok, ne zaman yayınlanacak? Eşkıya 200. yeni bölüm ne zaman?

EDHO hayranları bu hafta yayınlanması beklenen EDHO yeni bölüm yerine ATV ekranlarında 'Baba Parası' adlı sinema filmiyle karşılaşınca büyük şok yaşadı. Peki, yeni bölüm beklenen EDHO neden yayınlanmadı, ne zaman yayınlanacak?

EDHO NEDEN YAYINLANMADI?

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu Twitter'da yaptığı paylaşım ile EDHO'nun neden yayınlanmadığını açıkladı. İşte o paylaşım:

Bu akşam #edhoS7 ilk bölümünü niye yayınlanmadı?
Yapım şirketi #BVB yeni oyuncular ve eskiler için zam istedi. Kanal 'tamam' dedi, çekimler başladı. sözleşmeyi bugün de imzalamayınca BVB yeni bölümü teslim etmedi. #atv de #edho yerine #BabaParası filmini yayınladı.

EDHO YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili açıklama yapılmadı.

 

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber