Geri Dön

Eğitim seferberliği

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Sirena Marine Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı İpek Kıraç, annesi Suna Kıraç’ın vefatının birinci yıl dönümünde yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor.

Eğitim seferberliği

‘Suna’nın Kızları’ adlı projesi hakkında bilgi veren iş insanı, “Annem, çocukların gelişmelerini sağlamak, bilgilerini ve kültürlerini artırmak için gönüllü bir seferberlik ilan edilmesi gerektiğine inanırdı. ‘Suna’nın Kızları’na başlarken, Türkiye’de şimdiye kadar kız çocukların eğitimi üzerine yapılan birçok değerli çalışmayı inceledik. Deneyimlerden öğrendik, ilham aldık. Türkiye’yi karış karış dolaşacağız. İş birlikleri yapacağız. Anlayacağız, anlatacağız” dedi.

'Taksi' serisinin yıldızı Samy Naceri, İstanbul sokaklarında taksi kullandıDünyaca ünlü Fransız yapımı 'Taksi'nin başrol oyuncusu Samy Naceri, film görüşmesi için İstanbul'a geldi. Naceri, Cağaloğlu'ndaki bir taksi durağına gitti ama taksi bulamadı. Fransız aktör yaklaşık 20 dakika taksi beklerken, bu sırada hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Samy Naceri, bindiği taksinin direksiyonuna da geçti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber