Geri Dön

'Ekranda iyi görünmek neden önemli olsun ki?'

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar, rol aldığı dizide yüzüne uygulanan filtre nedeniyle sosyal medyada alay konusu olmuştu. All dergisinin yeni sayısına konuk olan Afra Saraçoğlu, oyuncunun güzel görünmekten çok duygulara önem vermesi gerektiğini vurguladı.

'Ekranda iyi görünmek neden önemli olsun ki?'

Afra Saraçoğlu, "Fiziksel özelliklerin en az yetenek kadar ön planda olduğu bir sektördesin. Bu algı kırılmaya çalışılsa da hemen mümkün olmuyor. Ekranda iyi görünmek senin için ne kadar önemli?” sorusuna yanıt verdi.

23 yaşındaki Saraçoğlu, "Ekranda iyi görünmek neden önemli bir şey olsun ki? Oyuncunun derdi duygularla olmalı, güzel görünmekle değil. İşin faaliyet kısmında yani dergi ve reklam çekimlerinde zaten yeterince güzelleşiyoruz" ifadelerini kullandı.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet