Geri Dön

El Kızı dizisi oyuncuları kim? El Kızı nerede çekiliyor, hangi gün ve konusu nedir?

Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ı buluşturan El Kızı dizisi ilk bölümü ile öne çıkmıştı. Dizi her hafta cumartesi akşamı izleyenle buluşuyor. Peki, El Kızı dizisinin konusu nedir? İşte, oyuncu kadrosu...

El Kızı dizisi oyuncuları kim? El Kızı nerede çekiliyor, hangi gün ve konusu nedir?

El Kızı dizisi, FOX TV'de yayın hayatına başladı. Dizinin yönetmenliğini Feride Kaytan yaparken senaryosunu da Hilal Yıldız kaleme alıyor. Oyuncuları arasında Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı gibi isimler yer alıyor.

EL KIZI KONUSU

"Gemi su almaya başladığı gün, ilk "El kızı"nı attılar aşağı.."

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? "Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?"

Eee madem "Elkızı"yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

EL KIZI DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin kadrosunda; Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

EL KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların yeni dizisi El Kızı, Muğla'nın Ula ve Köyceğiz ilçelerinde çekiliyor.

 

'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem olduKanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarının arasında yer alan Uğur Aslan, söylediği türkülerle hem program sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi mest etti hem de mimik ve hareketleriyle sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber