Geri Dön

Elanur Pat kimdir, kaç yaşında? İşte Exatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Elanur Pat'ın yaşamı...

Exatlon Challenge Türkiye programında Siyah ve Beyaz takım rekabet ediyorlar. Netflix'te yayımlanan Exatlon Challenge Türkiye'nin yarışmacılardan biri ise Elanur Pat oldu. Pat'ın yaşamı ise araştırılıyor. İşte Elanur Pat'ın biyografisi...

Elanur Pat kimdir, kaç yaşında? İşte Exatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Elanur Pat'ın yaşamı...

Exatlon Challenge Türkiye programı Netflix platformunda kullanıcılar ile buluştu. Exatlon Challenge Türkiye'nin yarışmacıları ise gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Elanur Pat, Exatlon Challenge yarışmacılarında biri. Peki Elanur Pat kimdir?

ELANUR PAT KİMDİR?

Elanur Pat bir Twitch yayıncısı (elanur). Twitch üzerinde 221K takipçisi bulunuyor ve 1.525.690 görüntülenme almış. Elanur’un Youtube kanalında ise 188K abonesi bulunuyor. Görüntülenme sayısı ise 15.624.243. Elanur’un Instagram’ında ise 690K takipçisi bulunuyor ve gönderileri ortalama 300K like alıyor.

Alyssa Milano: Corona virüs yüzünden saçlarım dökülüyorABD'li oyuncu Alyssa Milano, corona virüsün bugüne kadar pek rastlanmayan bir etkisini takipçileriyle paylaştı. Milano yayınladığı videoda, "Corona virüs yüzünden saçlarım avuç avuç dökülüyor" açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber