Geri Dön

Elçin Sangu yeni pozuyla dikkat çekti

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişim kuran Elçin Sangu, kızıl olan saçlarını sarı renge boyatmıştı. Şimdi ise Elçin Sangu'dan yeni paylaşım geldi.

Elçin Sangu yeni pozuyla dikkat çekti

'Kiralık Aşk' dizisindeki kızıl saçlarıyla izleyicinin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Elçin Sangu geçtiğimiz haftalarda bir kuaför çıkışı objektiflere yansımış ve yeni bir proje için saç renginde değişiklik yaptığını belirtmişti.

Yeni başlayacak olan "Yalancılar ve Mumları" dizisinden bahseden Elçin Sangu, saçını yeni projesi için boyadığını söylemişti.

YENİ KARESİNİ PAYLAŞTI
Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen güzel oyuncu, son olarak spor tarzını Instagram hesabının hikayeler bölümünden takipçilerinin beğenisine sundu.

35 yaşındaki güzel oyuncunun 8,1 milyon takipçili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yüzünde görünen değişim ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Elçin Sangu yeni pozuyla dikkat çekti

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber