Geri Dön

Elektrikli süpürgeye tecavüz!

İngiltere’de bir çocuk hastanesinde yaşanan olay duyanları hem güldürüyor hem de şok ediyor

İngiltere’de "Great Ormond Street Children’s Hospital" isimli çocuk hastanesinde yaşanan olay duyanları hem güldürüyor hem de şok ediyor.

Hastanenin Polonyalı ismi açıklanmayan bir çalışanı, hizmetli odasında bir elektrikli süpürgeye tecavüz ederken basıldı !

Odanın ortasında çıplak bir halde süpürgeyle ilişkiye girmeye çalışırken etrafı kontrol etmekte olan bir güvenlik görevlisine yakalanan sapığın işine derhal son verildi.

Savunmasında iç çamaşırlarını kurutmaya çalıştığını iddia eden sapığın bu çabası da sonuç vermedi. Kimse adamın neden böyle birşey yapmak isteyeceğini açıklayamasa da bazı muzip çalışanlar elektrikli süpürgenin üzerine çocukların eğlenmesi için çizilen suratın adamı tahrik etmiş olabileceği hakkında espriler yapıyor..

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber