Geri Dön

Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun biyografisi...

Elif Ece Uzun kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Evlendikten sonra iki yıl podyumlara ara veren manken Elif Ece Uzun yeniden podyumlara geri döndü. Hayatımın son iki yılı hatırlamak istemediğim olaylara dolu diyen Elif Ece Uzun, olaylı şekildiği ayrıldığı eski eşi ile yeniden evlendiğini de açıkladı. Peki Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında?

Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun biyografisi...

Elif Ece Uzun konusunda araştırmalar devam ediyor. Evlendikten sonra podyumlara ara veren Elif Ece Uzun yeniden podyumlara geri döndü. Bu süreçte ikiz bebeklerini kucağına alan Elif Ece Uzun olaylı şekilde ayrıldığı eşi ile yeniden dünyaya evine girdi. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen defile ile podyumlara yeniden dönen Elif Ece Uzun hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

ELİF ECE UZUN KİMDİR?

Elif Ece Uzun, 1984 yılında Adapazarı’nda dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı'nda, bir kısmını ise İzmit’te tamamladı. Sonra ailesiyle beraber Antalya’ya yerleşti. Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yaptı.

Kariyerine 15 yaşında başlamış ve mesleğe ilk adımını bir model yarışmasına katılarak atmış olan Elif Ece Uzun, 2003 yılında iletişim sanatları alanında eğitim aldı.

Bir dönem hobi olarak yaptığı modellik mesleğini okulu bitince 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı ve İstanbul’a yerleşti. Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV’de bir şov programı sunmaya başladı.

Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti. 2010 yılında ATV’de “Klip TV” adlı programı sundu.

Sinan Çetin'in okulu Plato'da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra bir bisküvi markasının reklam yüzü oldu.

 

 

 

20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet