Geri Dön

Elif Sönmez, 'Aziz' kadrosuna katıldı

'Ramo'nun ardından bir süre dinlenen Murat Yıldırım, 'Aziz' isimli dizinin başrol oyuncusu olarak boy gösterecek. Dizinin kadrosuna, son olarak 'Doğduğun Ev Kaderindir'de 'Cemile' rolüyle izlediğimiz Elif Sönmez de dahil oldu.

Elif Sönmez, 'Aziz' kadrosuna katıldı

Murat Yıldırım'ın, Damla Sönmez ve Simay Barlas ile başrolü paylaştığı 'Aziz' dizisine, 'Doğduğun Ev Kaderindir'in 'Cemile'si Elif Sönmez de katıldı.

Elif Sönmez, dizide Ahmet Mümtaz Taylan’ın canlandırdığı 'Galip' karakterinin kızı 'Maksude' olarak yerini alacak.

Eda Tezcan’ın senaryosunu yazdığı dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmedi. Ancak Show TV’nin Ekim ayı içerisinde yapımı, izleyici ile buluşturması bekleniyor.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber