Geri Dön

Emel Müftüoğlu'ndan çok konuşulacak 'papağan' açıklaması

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'deki MasterChef'in eski yarışmacısı Murat Özdemir, geçen pazartesi akşamı bir papağana işkence yaptığı videoyu sosyal medyada paylaşınca olay olmuştu. Emel Müftüoğlu'ndan çok konuşulacak bir açıklama geldi.

Emel Müftüoğlu'ndan çok konuşulacak 'papağan' açıklaması

Büyük tepki gören Murat Özdemir, İstanbul Ortaköy'deki evinde gözaltına alındıktan sonra akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Katıldığı bir davette '2. Sayfa' muhabirleri tarafından görüntülenen sanatçı Emel Müftüoğlu konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"Çocukluğumdan beri inanılmaz hayvan sevgisiyle büyümüş, meraklı bir çocuktum. Bütün hayvanlara karşı ama... Karıncasına da, yılanına da, örümceğine de... Böyle çok sevgi dolu... Böyle bir genetikle doğmuşum.

Papağanlar benim uzmanlık alanımdır. Papağanın boğazını sıkmıyor, papağan zaten böyle bağırır. O öyle bağırınca o da korkmuş onun karşılığında... Gördüm, inceledim o hareketi. Fakat sağlıklı bir arkadaşımız değil tabii, Allah şifasını versin" dedi.
Emel Müftüoğlu, muhabirlerin, ''Veteriner inceleme yaptı, papağanın ayağı kırılmış'' hatırlatması üzerine ise ''Şaka yapıyorsunuz! Allah korusun'' açıklamasında bulundu.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet