Geri Dön

Emmy’nin görkemli gecesi

Televizyon dünyasının Oscar’ı Emmy Ödülleri sahiplerini buldu. Görkemli geceye ‘The Crown’ ve ‘Ted Lasso’ yapımları damgasını vurdu.

Emmy’nin görkemli gecesi

 

Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından seçilen Emmy Ödülleri, bu yıl 73’üncü kez dağıtıldı. Televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen törene katılım, pandemi önlemleri nedeniyle 500 kişiyle sınırlandırıldı. Los Angeles’taki Event Deck’e aşısız konuklar kabul edilmezken, etkinliğin sunuculuğunu Cedric the Entertainer üstlendi.

‘Ted Lasso’nun ‘En İyi Komedi Dizisi’ ve ‘The Queen’s Gambit’in ‘En İyi Mini Dizi’ seçildiği gecede, ‘En İyi Drama Dizisi’ ise ‘The Crown’ oldu. Geçtiğimiz yıl uzaktan bağlantı yoluyla düzenlenen törenin ardından bu sene, kırmızı halı seremonisi gerçekleştirildi. İşte şıklık yarışının yaşandığı geceden objektiflere takılanlar...

‘Ted Lasso’nın ekibi komedi dalında ödülleri sildi süpürdü. Jeremy Swift, Phil Dunster, Brett Goldstein, Hannah Waddingham, Jason Sudeikis, Juno Temple, Nick Mohammed ve Brendan Hunt birlikte poz verdi.

Kraliçe’nin draması...

‘The Crown’ dizisinin yıldızları Los Angeles’a gitmek yerine Londra’dan törene katıldı. Netflix’in Kraliçe II. Elizabeth’in hayatını anlattığı proje, drama dalında ‘En İyi Senaryo’ ve ‘En İyi Yönetmen’ ödüllerini toplarken, Olivia Colman, ‘En İyi Kadın Oyuncu’; Gillian Anderson, ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’; Josh O’Connor ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve Tobias Menzies ise ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ seçildi.

Emmy’nin görkemli gecesi

Emmy’nin görkemli gecesi

Emmy’nin görkemli gecesi

Serkan Kaya'nın büyük acısı! Babasını toprağa verdi'Zor Bela', 'Kalakaldım', 'Mesele' gibi şarkılarla şöhreti yakalayan Serkan Kaya'nın babası Şakir Kaya hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcının babası memleketi Sivas’ta bugün toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber