Cadde Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı!

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı!

15.05.2023 - 14:44 | Son Güncellenme:

Oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ'un bir süredir zatürre tedavisi görmekte olan babası Tuncer Altuğ, 12 Mayıs'ta hayatını kaybetti. Acı haber sonrası ünlü şarkıcı İstanbul'da bir mekanda vereceği konserini iptal ettiğini duyurdu. Tuncer Altuğ, bugün Zincirlikuyu Cami’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü sanatçı, kaybettiği babasına sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla veda etti.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı

Şimdilerde ekranlarda boy gösteren, bir yandan da konserlerine devam eden ünlü sanatçı Emre Altuğ, 12 Mayıs'ta aldığı acı haber ile sarsıldı. Başarılı oyuncunun bir süredir zatürre tedavisi gören babası Tuncer Altuğ, 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Haberin Devamı

KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Emre Altuğ, ardından İstanbul'da vereceği konseri de iptal etti, duyuruyu ise sosyal medya hesabından yaptı.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı

BABASINA VEDA ETTİ!

Bugün Zincirlikuyu Cami’nde düzenlenen cenaze töreniyle hayata veda eden Tuncer Altuğ, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı

ESKİ EŞİ YALNIZ BIRAKMADI

Emre Altuğ'u bu acılı gününde, eski eşi Çağla Şıkel ve kayınvalidesi Asuman Şıkel yalnız bırakmadı. Cenazenin başından bir an olsun ayrılmayan eski eşler, sık sık birbirine destek oldu. Babasının başında dua eden ve taziyeleri kabul eden Emre Altuğ'u, aile üyeleri ve Tümer Metin yalnız bırakmadı.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı

10 SENE ÖNCE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRMİŞTİ

Tuncer Altuğ, 2013 yılında evinde içtiği balgam söktürücü sonrası boğazında alerjik reaksiyon gelişmesi nedeniyle boğulma tehlikesi atlatmıştı .Apar topar hastaneye kaldırılan baba Altuğ, bir süre yoğun bakımda tedavi görmüştü.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı

Haberin Devamı

''GÜLE GÜLE BABACAĞIM''

Öte yandan; Altuğ, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla babasına veda etti. Babasıyla çekilen bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşan sanatçı, acı gününde yanında olan herkese teşekkür etti. Çağla Şıkel de eski eşinin paylaşımına, ''Tuncer amcam, dedemiz'' notunu düştü. Altuğ, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Verdiğin sevgi, açtığın yol ve yaptığın tüm fedakarlıklar için minnettarım. Hakkım helal, mekanın cennet olsun. Güle güle babacığım. Arayan, soran, mesajla taziyelerini bildiren herkese sonsuz teşekkürler. Tuncer Altuğ 1933-2023.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı