Geri Dön

Emre Altuğ sanat hayatının 20. yılını kutladı

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, sanat hayatının 20'nci yılını özel bir konserle kutladı. Kerki Solfej'in düzenlediği TİM Show Center'da gerçekleşen konserde, ünlü isme Özgür Sevinç'in şefliğini üstlendiği Sinema Senfoni Orkestrası eşlik etti.

Emre Altuğ sanat hayatının 20. yılını kutladı

İlk albümü 'İbret-i Alem'i piyasaya çıkarmasının ardından müzik kariyerinde 20 yılı geride bırakan Türk pop müziğinin sevilen isimlerden Emre Altuğ'un, konserine aralarında Haldun Dormen, Göksel Kortay ve Hülya Koçyiğit'in bulunduğu sanat dünyasında birçok isim katıldı.

Konserin ilk bölümünde sevilen şarkılarından oluşan geniş bir repertuvarı seslendiren ünlü sanatçı; 'Feryat', 'Yani', 'Su Gibisin', 'Kapış Kapış'ın yanı sıra 'Düşen Bir Yaprak Görürsen' ve 'Aşkım Bahardı' eserlerini söyledi.

Konserin ikinci bölümünde yine sevilen parçalarının yanı sıra Frank Sinatra'nın 'My Way' adlı parçasını yorumlayan Altuğ; Levent Yüksel, Sıla, Olgun Şimşek ve Selami Şahin ile aynı sahneyi paylaştı.

Gece yarısına kadar süren konserde Emre Altuğ, kendisinin yetişmesinde Haldun Dormen'in önemli bir rol oynadığını dile getirerek, Sezen Aksu'nun vokalisti olarak çalıştığı dönemi ve seslendirdiği parçaların hikayelerini dinleyicilerle paylaştı.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet