Geri Dön

Emre Kaya: Bari bunu yapmasalardı!

Önceki gün Vadistanbul'da görüntülenen şarkıcı Emre Kaya, orman yangını bölgesine yaptıkları yardımı reklama dönüştürenlere tepki gösterdi.

Emre Kaya: Bari bunu yapmasalardı!

Yangın bölgelerine yaptığı yardımlarla gündeme gelen Emre Kaya, "Ben yangın bölgesindeydim, evi yanan bir aileyle bir gece aynı çadırda kaldım. Yaptıklarımı çok anlatmak istemiyorum ama bu süreçte çok yıprandım. Dokuz gündür yaşadığımı bir ben bir de Allah biliyor. Olması gerekeni yaptık. Bu ülkede insanlar yan yana olunca her şeyi halledebilir" dedi.

"YARDIM TIRINA İSMİNİ YAZDIRIYORSUN"
Bazı insanların bu süreci reklam yaparak yönettiğini savunan şarkıcı, "Çok fazla yardım toplandı ve gerçekten çok ihtiyaç vardı, bizzat gördüm. Sosyal medyada hoş olmayan durumlar da gördük. Yani bir yardım tırı yaptırıyorsun ve üzerine ismini yazdırıyorsun. Bari bunu yapmasalardı! Yaptığın yardım Allah katında biliniyor zaten, bunu reklama dönüştürdüğünde bir anlamı kalmıyor. Ben de orada fotoğraf çekip yayımlayabilirdim ama yapmadım. Söylemek bile doğru değil ama sorulduğu için anlatıyorum. Haluk Levent ve Şahan Gökbakar da çok büyük yardımlarda bulundu. İş adamlarından çok güzel yardımlar geldi. Sanatçı dostlarımdan da çok destek gördük. Gerçekten içten yardım eden herkesten Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber