Geri Dön

Emre Kaya'dan dört günde üç bin 100 kilometre!

Şarkıcı Emre Kaya, dört günde dört konser verdi. İstanbul'dan ekibiyle beraber yola çıkarak; Antalya, Finike, Niğde ve Sakarya'da sahneye çıkan Emre Kaya, aracıyla üç bin 100 kilometre yol kat etti.

Emre Kaya'dan dört günde üç bin 100 kilometre!

Dört konserinde 80 bini aşkın izleyiciye ulaşan Emre Kaya, "Değil dört günde dört konser, 40 günde 40 konser versem de 'of' demem. Bunlar tatlı yorgunluklar. İnsanların gözlerindeki o mutluluğu görmem, onlarla beraber şarkılar söylüyor olmam beni mutlu ediyor" dedi.

"İNANDIĞIM BİR PARÇAYDI"
Son şarkı 'Tebessüm' ile müzik listelerinde olan Kaya, "İnandığım bir parçaydı. Konserlerimde sevenlerimin hep bir ağızdan bu şarkıyı söylüyor olması beni çok mutlu ediyor. Radyolarda en çok çalınan şarkıların başında geliyor. Daha ne diyebilirim ki" şeklinde konuştu.

Emre Kayadan dört günde üç bin 100 kilometre

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber