Geri Dön

En duygusal armağan!

Gece Yolcuları’nın Müslüm Gürses şarkılarını seslendirdiği ‘Baba Şarkılar’ projesi müzikseverlerle buluştu. Grubun solisti Edis İlhan, büyük beğeni toplayan bu özel projeyi geçtiğimiz günlerde kaybettiği babasına ithaf etti.

En duygusal armağan!

Gece Yolcuları’nın yeni sahne projesi ‘Baba Şarkılar’ müzikseverlerden tam not aldı.

Geçtiğimiz gün Babylon’da gerçekleşen lansmana İstanbullu müzikseverlerin yanı sıra; spor, sanat ve cemiyet hayatından bir çok ünlü isim katıldı.

Müslüm Gürses’in Sandık albümünde yer alan şarkılarının yanısıra; unutulmaz şarkılarını yorumlayan Gece Yolcuları’na sahnede yaylı ve ritim grubu da eşlik etti.

Gürses’in efsane şarkılarından ‘Bir Ömür Yetmez ki’ ile sahneye çıkan grup, büyük alkış topladı.

Şarkının ardından sevenlerine seslenen grubun solisti Edis İlhan ‘ Baba Şarkılar’ın ilk sahnesinin heyecanını sizlerle birlikte paylaştığımız için çok mutluyuz. Bu gece Baba’nın efsane olmuş şarkılarını seslendireceğiz. Umarız siz de bu unutulmaz şarkılardan bizim kadar keyif alırsınız’ dedi.

Sahnede zaman zaman duygusal anlar da yaşayan İlhan, duygularını misafirlerle paylaşmayı da ihmal etmedi. Geçtiğimiz günlerde babasını kaybettiğini söyleyen İlhan, bu anlamlı projeyi ona armağan ettiğini belirtti.

Yorumladıkları şarkılar kadar sahne ve dans şovlarıyla da özel bir geceye imza atan Gece Yolcuları, müzikseverlere unutulmaz bir konser yaşattı.

İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber