Geri Dön

EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri, önceki akşam görkemli bir törenle sahiplerine verildi.

EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri, önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen görkemli bir törenle, sahiplerini buldu. Türkiye’nin en iyi markalarının üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinden oluşan 84 kişilik jüri heyeti, noter huzurunda etkinlik endüstrisinin en iyilerini belirledi.

Kırmızı halı röportajlarını Dilay Korkmaz’ın yaptığı organizasyonda, kazananlara ödüllerini Sinan Akçıl, Wilma Elles, Saba Tümer, Ivana Sert, Çiğdem Tunç, Tuğba Özerk, Banu Noyan ve Ömür Gedik takdim etti. Şıklık yarışının yaşandığı gecede, ‘Onur Ödülü’ Türk Hava Yolları’na, ‘Başarı Ödülü’ İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’e, ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödülü Vestel Yürüteç Projesi’ne ve ‘En İyi Festival Jüri Özel Ödülü’ ise CEO Event-Teknofest’e verildi. CEO Event-Teknofest adına Ömer Kökçam ve Fatih Olçok’a ödülünü Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç sundu.

EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ


Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet