Geri Dön

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi oyuncuları kimler? Enes Batur Hayal mi Gerçek mi konusu nedir?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak. Filmin oyuncu kadrosu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi oyuncuları kimler? Enes Batur Hayal mi Gerçek mi konusu nedir?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminin yönetmenliğini Kamil Çetin gerçekleştirdi. Komedi türünde olan filmin yapım yılı ise 2018'dir. Peki Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler?

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

ENES BATUR, CEYDA DÜVENCİ, BEKİR AKSOY, BAŞAK KARAHAN

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes'in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

 

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner