Geri Dön

Enes Batur kimdir, kaç yaşında? Enes Batur filmleri

Youtube'da 15 milyondan fazla abonesi olan Enes Batur'un hayatı ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Çektiği videolar ve sinema filmleri ile sıkça gündeme gelen Enes Batur kimdir, kaç yaşında? İşte Enes Batur'un hayatı.

Enes Batur kimdir, kaç yaşında? Enes Batur filmleri

Fenomen Enes Batur kimdir? Youtuber olarak tanınan Enes Batur'un 15 milyondan fazla abonesi var. İşte Enes Batur ile ilgili merak edilenler...

ENES BATUR KİMDİR?

9 Nisan 1998'de doğan Enes Batur YouTube'da paylaştığı videolar ile tanındı. 2017'de düzenlenen 44. Altın Kelebek Ödülleri'nde ilk kez dağıtılan En İyi YouTuber/Instagrammer Ödülü kendisine verildi; ancak daha sonra geri alındı. 2018'de düzenlenen 5. Altın Palmiye Ödülleri'nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü'nü kazandı. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018'de vizyona girdi. 2. Filmi Enes batur gerçek kahraman 31 Mayıs 2019'da vizyona girdi.

23 Mayıs 2019'da Damla Aslanalp ile evlendiği konuşulmuştu.

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber