Geri Dön

Engelleri aştılar

Koronavirüs tehdidine rağmen çok sayıda davetlinin katıldığı ‘Engelsiz Bir Yaşam İçin Destek Organizasyonu Gecesi’nde, antika eşya ve tablolar satıldı

Engelleri aştılar

Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan’nın ev sahipliğinde organize edilen sanat, cemiyet ve iş dünyasının önemli isimlerinin de katıldıkları ‘Engelsiz Bir Yaşam İçin Destek Organizasyonu Gecesi’, Ataköy WOW Hotel İstanbul’da önceki akşam yapıldı.

Engelleri aştılarÜnlü müzayedeci Uğur Batur’un açık artırmayla çeşitli antika eşya ve tabloların da satıldığı organizasyonda Tamer Karadağlı’nın ressam annesi Bingül Karadağlı’nın iki resmi de engelliler için açık artırmada satıldı. Anne, Bingül Karadağlı’nın Atatürk resmi 4 bin 500 TL’ye, ‘Kadın’ tablosu ise 9 bin TL’ye alıcı buldu. Gecenin finalini Aslı Hünel yaptı. Söylediği şarkılarla keyifli anlar yaşatan sanatçı, müzik ziyafeti sundu.


Engelleri aştılar


Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet