Geri Dön

Engin Altan Düzyatan'dan benzincide yemek molası

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, Levent'teki benzin istasyonunda eşi Neslişah Alkoçlar’ı beklerken cipin içinde sandviç yerken görüntülendi.

Engin Altan Düzyatan'dan benzincide yemek molası

Önceki gün Levent’teki bir benzin istasyonunda objektiflere takılan Engin Altan Düzyatan, aracına sosisli sandviç sipariş etti.

Engin Altan Düzyatandan benzincide yemek molası

"ACIKINCA DAYANAMADIM"
Posta'da  yer alan habere göre; cipin içinde sandviç yiyen 41 yaşındaki oyuncu, “Malum pandemi var, lokantalar kapalı. Acıkınca dayanamadım, sipariş verdim” dedi. Sonra da ekledi: Eşim Neslişah Alkoçlar’ı bekliyorum.

Engin Altan Düzyatandan benzincide yemek molası

BOTLARI 3 BİN 800 TL
10 dakika sonra Neslişah Alkoçlar başka bir araçla gelip, hiç konuşmadan Engin Altan Düzyatan'ın cipine bindi. Alkoçlar'ın 3 bin 800 TL değerindeki botları dikkat çekti.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber