Geri Dön

Engin Günaydın İçimdeki Ses filmi ile sinemada!

Türk sinemasının hızla ilerlediği son günlerde bir film de Engin Günaydın'dan geldi. Baş rolünde yer aldığı İçimdeki Ses filmi fragmanı ile büyük ilgi gördü. 30 Ocak'ta vizyona giren film İçimdeki Ses'in konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Engin Günaydın İçimdeki Ses filmi ile sinemada!

Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazar olan Selim (Engin Günaydın); doğru dürüst bir ilişkisi olamadığından, yalnızlıktan kurtulmak için son çare annesiyle birlikte yaşamaya karar verir.
Gittiği spor salonunda sakarlığı nedeniyle, herkesin hayran olacağı kadar güzel ve zengin Ayşıl (Leyla Tuğutlu) ile tanışır.
Selim’e aşık olan Ayşıl, mutluluğa giden yolun; Selim’in umreden yeni dönmüş, kendi kafasındaki gelin adayını arayan annesi Mehpare (Füsun Demirel) ve onun kadın arkadaş grubundan geçtiğini düşünür.
Ayşıl, Mehpare ve onun tayfasıyla başlarından bir sürü komik olayın geçeceği bir yolculuğa çıkmayı göze alır.

Başrolde yer alan Engin Günaydın aynı zamanda filmin senaryosuna imza atan isim.

Oyuncu Kadrosu:
SELİM-ENGİN GÜNAYDIN
AYŞIL-LEYLA TUĞUTLU
MEHPARE-FÜSUN DEMİREL
YILMAZ-ERSİN KORKUT
MAHİR-HAMDİ KAHRAMAN
ALPTEKİN-ONUR BULDU
ZÜBEYDE-NAZLI TOSUNOĞLU

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet