Geri Dön

Engin Günaydın partnerini ağırladı

Uzun bir süredir İzmir-Foça'da yaşayan Engin Günaydın, önceki gün '10 Bin Adım' adlı yapımda birlikte rol aldığı Devin Özgür Çınar ile bir araya geldi. Yakın arkadaşlar birlikte verdikleri pozu da takipçilerinin beğenisine sundu.

Engin Günaydın partnerini ağırladı

Oyuncu Engin Günaydın, 2019 yılında İstanbul'u terk etmiş ve İzmir-Foça'ya yerleşmişti. Günaydın'ın önceki gün özel bir misafiri vardı. 2016 yılında 'Kalbimdeki Deniz'de birlikte kamera karşısına geçtiği partneri; dijital bir platformda yayınlanan '10 Bin Adım'daki rol arkadaşı Devin Özgür Çınar.

Posta'nın haberine göre; Günaydın, meslektaşına Foça'yı gezdirdi. İkili yakında yeni sezon için çekimlere başlayacaklarını duyurdu.

Engin Günaydın partnerini ağırladı

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner