Geri Dön

Erol Evgin: Biz 50 yıllık büyük bir aileyiz

Türk pop müziğinin duayen isimlerinden Erol Evgin, 'Yine de Güzeldir Yaşamak' isimli konser şovuyla dün akşam müzikseverlerle Fişekhane Deniz Konserleri’nde buluştu.

Erol Evgin: Biz 50 yıllık büyük bir aileyiz

Gün boyu yağan yağmura rağmen İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği konserini hayranlarına teşekkür ederek açan Erol Evgin, "Bu akşam unutamayacağım konserlerimden birini gerçekleştiriyorum. Yağmurlu ve soğuk havaya rağmen konser alanını doldurdunuz, çok teşekkür ederim. Biz 50 yıllık büyük bir aileyiz” dedi.

Usta sanatçı; 'Söyle Canım', 'Rüya', 'İçimdeki Fırtına', 'Yine de Güzeldir Yaşamak', 'Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım', 'Ateşle Oynama', 'Sitem', 'Deli Divane', 'İşte Öyle Bir Şey', 'Sevdan Olmasa' gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Evgin, şarkı aralarında anlattığı keyifli fıkralarla izleyenleri güldürdü.

Erol Evgin: Biz 50 yıllık büyük bir aileyiz

Seyircinin şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiği Erol Evgin, konserinin finalinde dakikalarca ayakta alkışlanırken, 'Etme Eyleme' parçasıyla bis yaptı.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber