Geri Dön

Erol Köse hakkında cinsel taciz iddiası: Her yerini rahatlatacağım!

Kendisini oyunculuk alanında geliştirmek isteyen 22 yaşındaki Rus öğrenci, sosyal medya üzerinden tanıştığı Erol Köse'den yardım isteyince tacize maruz kaldı.

Erol Köse hakkında cinsel taciz iddiası: Her yerini rahatlatacağım!

Rus öğrenci Sevinç T., İstanbul'da özel bir üniversitede oyunculuk eğitimi alıyordu. 22 yaşındaki genç kız, kendisini oyunculuk alanında geliştirmek ve Türkiye'de tanınmak için sosyal medya üzerinde tanıştığı Erol Köse'den yardım istedi. Ünlü yapımcı ile mesajlaşan öğrenci, iyi derecede Rusça ve İngilizce bildiğini ve oyunculuk alanında çok iyi yerlere gelebileceğini belirterek, Köse ile konuşmaya devam etti. İddiaya göre; Köse, genç kızla olan konuşmalarını taciz boyutuna taşıdı.

'CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ATTI' İDDİASI

Sabah gazetesinden Dilek Yaman'ın haberine göre; buluşmak için ısrar eden Erol Köse, vize haftasında olan genç kızın stresli ve yoğun bu dönemini atlattıktan sonra buluşabileceğini söylediğinde, "Ben seni rahatlatırım. Ruhunu, bedenini, her yerini rahatlatacağım" diye karşılık verdi. Mesaj karşısında şoke olan genç öğrenci, "Ne demek istiyorsun?" şeklinde cevap verince Erol Köse'den cinsel ihtiyaçlarını karşılamak niyetinde olduğuna dair bir cevap aldı.

Mesaj çıktıları ile birlikte avukatı Mevcen Yazıcı aracılığıyla savcılığa başvuran genç kadın, Köse'den şikâyetçi oldu. Erol Köse hakkında cinsel taciz iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber